Shitet apartament

 • 50.000€
, Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

, Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet apartament 2+1 në një zonë mjaft të mirë në Laprakë.
Ka sipërfaqe 63 m2 dhe ndodhet në katin e gjashtë.
Organizohet: në një dhomë ndenje ,dy dhoma gjumi , një tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti është me ndricim natyral gjatë gjithë ditës dhe ndodhet në një pallat të ri.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting