SHITET APARTAMENT 120M2 TE STACIONI I TRENIT 298.000 EURO

 • 298.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 298.000€

Details

 • Price: 298.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ I NDARE NE 2 STUDIO
~ DHE 1 AP NE 1+1
~ 120M2
~ KATI 9
~ I MOBILUAR
~ ME ASHENSOR
~ ME PARKET
~ ME SISTEM NGROHJE/FTOHJE
~ NDERTIM I RI
~ ME HIPOTEKE
~ TEK RRG “RESHIT PETRELA”, KOMPLEKSI AUSLUGA
~ CMIMI 298.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE