Shitet apartament

 • 1.300€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355682090059

Description

Shitet apartament me tipologji 2+1, Tek Diga e Liqenit Artificial, Rruga Peti.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 114 m2.Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në dhomë ndenje +kuzhina, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ambjenti është i mobiluar këndshëm dhe i investuar.
Aona ofron facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Shitet 1300 Euro/m2.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting