Shitet Apartament 1+1,Rruga Dritan Hoxha Tirane

 • 107.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

 

Në Shitje Apartament 1+1

Vëndodhja: Rruga Dritan Hoxha, Tiranë

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 74.9m2

-Kati 6 Banim

-Orjentimi Lindje

-Post Parkimi ekstra ne cmime 24.000 euro

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjate.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3