Shitet Apartament 1+1+BLK “Xhamllik”, Tiranë.

 • 103.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Apartmenti ndodhet tek rruga “Nikolla Zoraqi”, zona e “Xhamllikut”, një zonë mjaft e qetë dhe familjare. Kompleksi ku ndodhet apartamenti është në faza përfundimtare të punimeve. Ka akses direkt me rrugët kryesore.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kati 7 (me ashensor)
 • Pallat i ri (2024)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome