SHITET APARTAMENT 1+1+BLK TEK SHKOLLA E BASHKUAR 85.000 EURO

 • 85.000€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~55M2
~1+1
~KATI 4
~ME POMPE DHE DEPOZITE ME VETE
~PALLAT EKSZISTUES, 5 KATESH
~TE SHKOLLA E BASHKUAR
~CMIMI 85.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
KP300

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE