SHITET APARTAMENT 1+1+BLK TE UNAZA E RE 90.000 EURO

 • 90.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~1+1+BLK
~KATI 5
~ SIPERFAQE 73 M2 NETO
~ORIENTIM VERI-PERENDIM
~ME HIPOTEKE
~I MOBILUAR
~PRANE LOKAL ARTISTIT
~POZICION DHE ORIENTIM SHUME I MIRE ME NRICIM NATYRAL GJATE DITES
~ZONË E AKSESUESHME
~E PËRSHTATSHME PËR BANIM,PËR AIR BNB,ETJ
~NE ASTIR , UNAZA E RE
~CMIMI 90.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
B500

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE