Shitet, Apartament 1+1+Ballkon ,Sarandë.

 • 140.000€
, Rruga Naim Frasheri, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
shitje
, Rruga Naim Frasheri, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartamrnti ndodhet në qytetin e Sarandës në katin e 3-të në pallat të ri me shendor, pranë hotel ” Butrintit” orientim perëndim dhe ballkon të madh me pamje nga deti. Apartamenti është 3 minuta në këmbë nga deti dhe shumë pranë shëtitores së qytetit të Sarandës. Apartamenti ofron siguri dhe qetësi, gjithashtu është mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • 2 Kondicioner
 • Mobiluar
 • Me Post Parkimi
 • Kati 3 banim
 • Me dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Naim Frasheri, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome