SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON TE KOMUNA E PARISIT 132.000 EURO

 • 132.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~1+1+BALLKON
~59 M2
~KATI 9
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~I MOBILUAR TOTALISHT ME TË GJITHA PAISJET MODERNE LUKSOZE
~I INVESTUAR
~ME HIPOTEKË
~ZONË QË TË OFRON TË GJITHA FACILITETET E NEVOJSHME
~MUNDËSI E MIRË BANIMI DHE INVESTIMI
~AKTUALISHT I LËSHUAR ME QERA 550 EURO/MUAJ
~PRANË OLA FAST,KOMUNA E PARISIT
~ÇMIMI 132.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE