SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON PRANË KOMPLEKSIT USLUGA TE BULEVARDI I RI 114.300 EURO

 • 114.300€
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 114.300€

Details

 • Price: 114.300€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~76.2M2 (NETO)
~1+1+BALLKON
~ME MUNDËSI NDARJE NË 2+1
~KATI 7 BANIM
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~TARRACA TERESISHT E IZOLUAR
~ME HIPOTEKE
~I MOBILUAR
~POZICION DHE ORIENTIM SHUME I MIRE ME NRICIM NATYRAL GJATE DITES
~ZONË E AKSESUESHME
~E PËRSHTATSHME PËR BANIM,PËR AIR BNB,ETJ
~PRANË KOMPLEKSIT
USLUGA,BULEVARDI I RI
~CMIMI 114.300 EURO I DISKUTUESHEM
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE