SHITET APARTAMENT 1+1+ VERANDE

 • 109.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 954 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 1+1+ Verandë.
Vendndodhja: Rruga e Dibrës, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale:95.42 m2
-Sipërfaqe neto: 64.8m2 + verandë 30.62m2
-Kati: 5.
-Me ashensor.
-Orientimi: Perëndim.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, verandë.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 109.000 EURO

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada