Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

 • 137.750€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë
 • 137.750€

Details

 • Price: 137.750€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në një kompleks tek Bulevardi Gjergj Fishta,  pranë Fakultetit të Shkencave Sociale. Cilësia e punimeve është shumë e lartë, me të gjitha materialet bashkohore, ka akses hyrje – dalje me thjeshtësi nga rruga kryesore , apartamenti është i pozicionuar me pamje nga pjesa e gjelbëruar e godinës, me planimetri të rregullt, në katin e 7-të, ofron shumë ndriçim. Apartamenti është në fazë përfundimtare  punimesh, kompleksi përfundonë 2024.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kati 7 banim
 • Me ashensor
 • Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari