Shitet Apartament 1+1, Trio Towers

 • 0
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

SHITET APARTAMENT 1+1,

Vendndodhja: Trio Tower, Don Bosko, Tiranë

Detaje për Zonën:

Tirana Trio Towers Residence eshtë ideuar në një nga studiot arkitekturore më të mira, e cila ka menduar në detaje për mirëqenien dhe komoditetin e banoreve të ketij kompleksi rezidencial. Ajo që bën diferencën nga ndërtimet e tjera është ndricimi natyral i shkallëve, i një pjese të madhe të tualeteve si dhe pjesa më e madhe e dritareve të kompleksit jana te tipit dritare fasadë për të lejuar hyrjen e dritës natyrale dhe ajrosjen perfekte të të gjithë shtepisë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe 56.44

-I pamobiluar

-Kati 3

-Orjentimi Lindje

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi,dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3