SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI

 • 55.000€
, Brryli
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI

, Brryli
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 1+1 tek Bulevardi Bajram Curri.
Apartamenti eshte i kuruar me detaje ndodhet ne katin e 7 te nje pallati super cilesor me ashensor.
Eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte i ri dhe ka nje orientim plot diell nga jug-lindja. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet eshte nje zone e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Kontakto tani 0692033500, per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…11-tek-brryli/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate