SHITET APARTAMENT 1+1 TE PROKURORIA E TIRANES

 • 95.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 555 7770

Description

Shitet Apartament 1+1 te Prokuroria e Tiranes, ne rrugen “Haxhi Hysen Dalliu”, me nje siperfaqje banimi 75m2.

Apartamenti eshte i pajisur me 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon qe shtrihet ne 2 ambiente te shtepise, 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te mire-administruar dhe mund te aksesohet nepermjet 2 ashensoreve.

Apartamenti ndodhet afer Qendres se Tiranes, cka e ben zonen perreth saj nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron sherbime te ndryshme dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Shitet i mobiluar.

MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE PER SHKAK TE POZICIONIT SHUME TE FAVORSHEM!!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES