SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE!

  • 75.000€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE!

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 75.000€

Details

  • Price: 75.000€
  • Size: 75 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 te Liqeni i Thate! Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje verande. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire-administruar , me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

  • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate