SHITET, APARTAMENT 1+1, SHKOLLA E KUQE, TIRANË,TT 827

 • 120.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, SHKOLLA E KUQE, TIRANË
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, SHKOLLA E KUQE, TIRANË
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga Riza Cerova, Shkolla e Kuqe, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 71 m2.

-Sipërfaqe neto: 64 m2.

-Kati: 4.

-Orientim jug-lindje.

-Pallat i ri.

-Me ashensor.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Totalisht i investuar.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address SHKOLLA E KUQE, TIRANË
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON