Shitet Apartament 1+1 “ Sarandë ”.

 • 155.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonë shumë të kërkuar në qytetin e Sarandës, në një pallat të ri të vitit 2023, me cilësi punimesh shumë të larta dhe bashkohore. Muret ndarëse janë me material ferizol, cka do të thotë mbrojtje maksimale nga lagështia, i ftohti në dimër dhe i nxehti në verë. Organizimi i pallatit ka ballone të cilat të ofrojnë pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në zonë me akses dhe ofron kushte të mira për banim, mundësi shumë e mirë investimi dhe për turizëm.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe  gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Pjeserisht e mobiluar
 • Tualet
 • Kati 4
 • 3 Ashensor
 • Magazinë

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari