SHITET, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA URBAN GATE, TIRANË,TT 813

 • 99.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 80.3 m2.

-Kati: 3 banim.

-Ndërtim i vitit 2024.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Cilësi & siguri maksimale.

-Fasadë e ventiluar.

-Projekt Unik.

-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON