SHITET, APARTAMENT 1+1, “REZIDENCA RAINBOW”, DON BOSKO, TIRANË

 • 147.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, DON BOSKO

Details

 • Price: 147.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0685050515

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: ”Rezidenca Rainbow”, Don Bosko, Tiranë

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 111.94 m2.

-Sipërfaqe apartamenti: 83.82 m2.

-Sipërfaqe verande: 28.12 m2.

-Kati 7.

-Orientimi Jug-Perëndim.

 

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.

 

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

TT 367

 • Address DON BOSKO
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
tokton
 • tokton

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
tokton
 • tokton