Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri

 • 110.600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 110.600€

Details

 • Price: 110.600€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri

Specifikat e Prones:

Siperfaqe 79m2

Kati 3 banim

Ne ndertim e siper

Cmimi:1400 euro/m2

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon

per me shume informacione per pronen si dhe nje nje vizit nga afer me kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3