SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT “DINAMO”

 • 105.000€
, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartament 1+1 ekzistues ne shitje, e cila ka një vendodhje shume te mire, pranë stadiumit “Dinamo” në rrugen “Sulejman Delvina” dhe pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare në një nga zonat më të mira të Tiranes.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopshte, klinika mjeksore etj.Prona ndodhet në një godinë ekzistuese te rikonstruktuar, pallati është 5 kate, me punime te mira dhe i mirmbajtur.

Apartament 1+1 ekzistues ne shitje neto 68 m2, kati i pare me orientimin jug-lindje. Organizohet nga salloni, kuzhine e vecuar, dhome gjumi tualeti dhe ballkon i mbyllur.Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: 
https://www.inf-93.com/apartament/ne…adiumit-dinamo

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93