SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË

 • 39.704€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË

, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 39.704€

Details

 • Price: 39.704€
 • Size: 49.63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Features

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË

Apartamenti ka një
sipërfaqe prej 49.63m2.
Ndodhet në katin e 5-të të banimit.
Organizimi i pronës është 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje sëbashku me pjesën e gatimit dhe 1 tualet.
Çmimi i apartamentit është 39704 Euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999.

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate