SHITET APARTAMENT 1+1, KOMPLEKSI “TOM DOSHI”, TIRANË

, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania

Details

  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, KOMPLEKSI “TOM DOSHI”, TIRANË

Çmimi: 700 Euro/m2
Vendndodhja: Kompleksi “Tom Doshi” Shkozë, Tiranë

DES sjell në shitje apartament 1+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Shkozë, Tiranë.
Godinë banimi dhe shërbimesh 5 kate + 1 kat parkimi nën tokë

Sipërfaqe Totale: 69.8 m²
Sipërfaqe Neto: 62.35 m²
Sipërfaqe e përbashkët: 7.43 m²

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati i 3-të
Pallat i ri
Ashensor
Kubaturë e mirëorganizuar dhe me hapësirë optimale.
Fasada e ventiluar plotësisht.
Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.

ID:13075

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355697032244

  • Address Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta