SHITET, APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT, TIRANË,TT 766

 • 135.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit, Tiranë
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit, Tiranë
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 1+1

Vendndodhja: Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale 73 m2.

-Kati: 3.

-I mobiluar.

-Orientim lindje.

-Ndërtim i ri.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

-Mirëmbajtje dhe administrim i kompleksit.

-Totalisht i investuar.

-Ndricim natyral.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON