SHITET, APARTAMENT 1+1, KINOSTUDIO, TIRANË,TT 801

 • 73.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Tiranë.
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Tiranë.
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Kinostudio, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 52 m2.

-Kati: 1.

-Totalisht i investuar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON