SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS,TT 720

 • 93.000€
, Gjiri i Lalzit, Durrës

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Gjiri i Lalzit, Durrës.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 58 m2.

-Kati: 3.

-Orientim perëndim.

-Me hipotekë

-Totalisht i investuar.

-Me ashensor.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi maksimale.

-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Gjiri i Lalzit, Durrës
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON