SHITET, APARTAMENT 1+1, ASTIR, TIRANË,TT 802

 • 78.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiran
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiran
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Astir, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqja bruto: 59.9 m2.

-Sipërfaqja neto: 52.2 m2.

-Kati 9 me ashensor (i fundit).

-Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

-Bosh.

Organizimi:

-Ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Astir, Tiran
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON