Shitet, Apartament 1+1 Astir, Tiranë,TT 664

 • 75.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiranë
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiranë
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 1+1
Vendndodhja: Astir, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe apartamenti: 50 m2.
-Kati 7 (jo i fundit).
-Me hipotekë.

Organizimi:
-Ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Avantazhe:
– Komunitet i zgjedhur familjar.
– Lokacion i favorshëm.
– Kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Astir, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON