SHITET AMBJET BIZNESI 110 M2 TE BRRYLI 350.000 EURO

 • 350.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 110 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET AMBJET BIZNESI
~110M2
~BUZE RRUGE
~FASADE XHAMI
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~RRUGA: GOGO NUSHI ( TE BRRYLI)
~CMIMI 350.000 EURO
~KONTAKTONI 067 672 2221
E300

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE