SHITET AMBJENT BIZNESI NË COLE , VLORË.

  • 55.000€
,

Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 63 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI NË COLE , VLORË.

I përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Sipërfaqja 63 m2.

Disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati i 2-të.

Cmimi 55.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare