Shitet Ambient Komercial Prane Ish Ekspozites!

 • 190.000€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Ekspozita
shitje
, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Ekspozita
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Per Shitje Ambient Komercial Prane Ish Ekspozites!

Ambienti eshte i tipologjise open space, me siperfaqe totale prej 60 m2
Ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri dhe me ashensor me kubature e rregullt dhe me fasade xhami

Aktualisht e dhene me qera per qender estetike.

Per me shume informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni !

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Ekspozita
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact