SHITET AMBIENT KOMERCIAL, KOMPLEKSI ARLIS FARMACIA 10(cmimi sipas kerkeses)

, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës

Details

  • Size: 262 m²
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën E Dibrës, pranë Unazës.
Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

• Informacion mbi pronën:

• Ambienti pozicionohet në katin 0
Sipërfaqe e brendshme 196 m²
Siperfaqe totale 262.6 m²

• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact