Shitet, Ambient Biznesi, “Rruga e Dibrës”, Tiranë.

 • 170.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 162 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

Ambienti ndodhet tek rruga ”Riza Cerova” shumë pranë rrugës kryesore të Dibrës. Ambienti pozicionohet në një vend të favorshëm dhe i investuar. Ambienti është në formën duplex i cili ka funksionuar më parë si Club . Ambienti ka prespektivë edhe për të ardhmen, mundësi shumë e mirë investimi pasi ofrohet me të gjitha paisjet.

Organizimi:

 • Duplex
 • 2 Tualete
 • Mobiluar
 • Aspirim dhe Kondicionim
 • Fasadë xhami
 • Kati 0 dhe -1
 • Dokumentacion të rregullt

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome