Shitet, Ambient biznesi, “ Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 155.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

Ambienti ndodhet në zonën e Pazarit të  Ri tek rruga ” Tefta Tashko” brenda në kompleks pranë “ Atsh ”. Ambienti pozicionohet në një vend shumë të favorshëm, ka investim normal. Ambienti është në formën duplex , sipërfaqia është 66.6 m2 prej të cilave 43.3 m2 janë në katin e parë dhe 23 m2 në katin e dytë, ambienti ka mundësi shfrytëzimi edhe në pjesën e jashtme. Ambienti ka prespektivë edhe për të ardhmen, mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

 • Fasadë xhami
 • Tualet
 • Kondicionim
 • Kati 0
 • Bosh
 • Me çertefikat pronësie

Për më shumë informacion kontaktoni!

 

 • Address Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome