Shitet, Ambient Biznesi, “ Fresku ” ,Tiranë.

 • 178.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 178.000€

Details

 • Price: 178.000€
 • Size: 178 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: shitje

Description

Ambienti ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, në zonën e Freskut, rruga që të çon në Dajt. Ambienti ka fasad xhami, lartësi të konsiderueshme, akses hyrje dalje me thjeshësi, lehtësisht i gjendshëm. Ambienti ndodhet në  kompleks të ndërtimit të ri. Shumë pranë kemi dhe 2 ambiente të tjera për shitje. Mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

 • Fasadë xhami
 • Kati 0
 • Tualet
 • Verande
 • Me çertefikat pronësie

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome