SHITEN TRE DYQANE EDHE NJE APARTAMENT NE VORE 350.000 EURO

 • 350.000€
11 Vore, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje
11 Vore, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITEN TRE DYQANE DHE NJE APARTAMENT
~ 135 M2 DYQANET
~ SHTEPIA 75 M2
~KATI 0 EDHE KATI 1
~NE VORE
~NE GJENDJE PUNE MBI 33 VITE
~ME HIPOTEKE
~ CMIMI 350.000 EURO
~KONTAKTONI 067 672 2221
ND200

 • Address Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE