SHITEN DY APARTAMENTE 2+1 EDHE 1+1 PLUS POST PARKIMI TE KOPSHTI ZOOLOGJIK 320.000 EURO

 • 320.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 240 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITEN 2 APARTAMENTE
~ 2+1 DHE 1+1
~SIPERFAQE TOTALE
~ SIPERFAQE E APARTAMENTIT 1 ESHTE 120M2
~ 2 DHOMA GJUMI
~ 2 TUALETE
~ VERANDE
~ I MOBILUAR
~ SIPERFAQE E APARTAMENTIT 2 ESHTE 80M2
~ 1 DHOME GJUMI
~ TUALET
~ I MOBILUAR
~ VERANDE
~ PALLAT I RI
~ ASHENSOR
~KATI 5
~ HIPOTEKE
~ KOPSHTI ZOOLOGJIK
~ POST PARKMI 40 M2( PRAKTIKISHT 2 POSTE)
~CMIMI 320.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE