SHITEN, APARTAMENTE 2+1, KOMPLEKSI MOLLA, ASTIR, TIRANË

 • 124.150€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, BULEVARDI MIGJENI
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, BULEVARDI MIGJENI
 • 124.150€

Details

 • Price: 124.150€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0685050515

Description

Në shitje, Apartamente 2+1.

Vendndodhja: Kompleksi Molla, Astir, Tiranë

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe apartamenti: 80.9 m2.

-Kati 2.

-Fasadë e ventiluar.

-Sistem ngrohje me kondicionerë multisplit.

 

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

 

Avantazhe:

-Kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

TT 390

 • Address BULEVARDI MIGJENI
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
tokton
 • tokton

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
tokton
 • tokton