Shiten 3 Poste Parkimi, “Ish Hipoteka” ,Tiranë.

 • 54.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 42 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -2

Description

Postet e Parkimet ndodhen ngjitur me njeri – tjetrin në ambientin e nje kompleksit te ri tek ish Hipoteka rruga Panorama në -2 të investuara dhe me ndriçim, hyrje-dalje me lehtësi nga ambienti i parkimeve. Secili nga postet e parkimit ka sipërfaqe totale 14 m2 dhe shitet 18000 € ose 54000 €  të tre postet . Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome