SHESIM VILE 2-KATESHE, RRUGA DALIP TOPI

 • 298.000€
, RRUGA DALIP TOPI

Details

 • Price: 298.000€
 • Size: 260 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Vila pozicionohet në rrugën Dalip Topi, një zonë mjaft e preferuar prej qetësisë dhe sigurisë që të ofron për një jetesë komode.

Informacion mbi pronën:

• Siperfaqja e parcelës ndërtimore: 258 m²
• Sipërfaqja e ndërtimit: 104 m²
• Sipërfaqja totale e ndërtimit (për banim): 259.5 m²

• Strukturë 2-Katëshe, e cila organizohet si vijon:
– Kati i Parë: Ambjent ndenjie, ambient gatimi më vete, dhomë gjumi me oxhak, tualet, verandë.
– Kati i Dytë: 3 dhoma gjumi, garderobë, tualet, depo dhe verandë.

• Disponon Oborr të gjelbëruar dhe garazh të bollshëm për 2 automjete 60 m²
• Ofrohet e mobiluar.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address RRUGA DALIP TOPI
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact