SHESIM TOKE-TRUALL NE KORCE

  • 324.000€
, Mborje

Details

  • Price: 324.000€
  • Size: 4050 m²
  • Type: toke, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Toka ndodhet në Mborje, një vendbanim në qarkun e Korcës.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe prej 4050 m²
• Pozicionohet buzë rrugës kryesore
• Cmimi: 80 Euro/m²
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Mborje
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact