SHESIM HOTEL NE SHENGJIN!

 • 3.600.000€
, Rr. Shengjin - Kune, Shëngjin

Details

 • Price: 3.600.000€
 • Size: 3000 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

SHITET HOTEL NE SHENGJIN!

Shesim hotel ne bregdetin e Shengjinit.
Vetem 70 metra nga bregdeti.
I ndertuar ne vitin 2017.
Hoteli ka 50 dhoma ne total ku 45 jan dhoma te medha me 4 shtreter, 3 dhoma dyshe dhe 2 dhoma stafi ne katin -1.
Ka 2 veranda.
Hoteli ka 51 tualete.
Restorant me kuzhine Italiane te vitit 2021.
Transformator personal dhe gjenerator.
Hoteli ka ashensor.
Sistem interneti.
Sistem zjarrfkese.
Dhomat perbehen nga : Smart TV 2021 , Kondicjoner Inverter A++ 2021, Figorifer 2021, Tualetet secila me boiler.
Hoteli ndodhet prane stacionit te autobuzave.

PER ME SHUME INFORMACION OSE NJE VIZITE NE PRONE NA KONTAKTONI !!

 • Address Rr. Shengjin - Kune, Shëngjin
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact