SHESIM GODINE MULTIFUNKSIONALE, RRUGA E KAVAJES

 • 630.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori

Details

 • Price: 630.000€
 • Size: 333 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Godina ndodhet pranë Kompleksit Square 21, rruga e Kavajës.

Informacion mbi pronën:

• Lokacion strategjik.
• Organizohet në 2 kate si vijon:
Kati 0: I ndarë në 3 ambiente komerciale, me qira totale 1200 Euro/Muaj.
Kati 1: Organizohet në 3 dhoma, ambient gatimi dhe verandë 60 m².
• Godina është mjaft e favorshëm për të ushtruar aktivitete te ndryshme bisnesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact