SHESIM GARAZHDE NE KATIN 0 PRANE SPITALEVE. 150,000 €

 • 150.000€
, Oxhaku

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 240 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Garazhdet ndodhen prane QSUT, një nga zonat më të preferuara për zhvillimin e biznesit.
Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Neto/ Bruto 240 m²
• Pozicionohet në katin -1 buzë rrugës
• Organizimi: Hapësirë Open Space + Tualet me aspirim
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më tepër informacione dhe për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Oxhaku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact