SHESIM BAR KAFE – PARK LOJRASH PRANE RRUGES SE DIBRES 315,000 €

 • 315.000€
, Prane Komisarit 4, Rruga e Dibrës

Details

 • Price: 315.000€
 • Size: 235 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Ambjenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në kryeqytet, pranë Komisariatit Nr.4 , Rruga e Dibres.

• Informacion mbi Pronën:

• Sipërfaqe e brendshme: 225.5 m²
• Pozicionohet në katin 0 te një ndertimi të ri.
• Aktualisht po përdoret si Bar Kafe, por është i përshtatshëm dhe për forma tjera biznesi.
• Shitet i mobiluar së bashku me pjesën e këndit të lojërave

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Prane Komisarit 4, Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact