SHESIM APARTAMENT 3+1 TE PIAZZA

 • 234.600€
, Piazza, Sheshi Skënderbej (Qendër)
shitje
, Piazza, Sheshi Skënderbej (Qendër)
 • 234.600€

Details

 • Price: 234.600€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Ne qender te qytetit te PIAZZA shesim Apartament 3+1.

Te dhenat teknike :
Siperfaqe neto 102.5m².
Kati 6-te banim
Ndertim ekzistues 7 katesh me ashensor (ne proces vendosje dhe pagesa e kryer nga pronari).
Orientim Veri -Lindje, Jug,Perendim.
Kubature e rregullt

Organizimi apartamenti nr 1 :
Koridor shperndares
Sallon ndenje me ambjent gatimi me vete.
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
Ballkon me pamje te lire Sheshi Skenderbej.

Disponon certifikate te rregullt pronesie .
Cmimi eshte i negociueshem per muajin dhjetor dhe mund te shitet me kredi.
Mundesi shume e mire investimi pasi eshte shume e mire per Airbnb.

Ka mundesi riorganizimi dhe ndarje ne 2 apartamente te vogla te pershtatshme per Airbnb.

Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni !

 • Address Piazza, Sheshi Skënderbej (Qendër)
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact