SHESIM APARTAMENT 2+1!

 • 128.838€
, Sauk i Vjetër

Details

 • Price: 128.838€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, pranë liqenit Xhebrahimi .

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto: 74 .m²
• Sipërfaqe perbashket: 10.93 m² .
• Sipërfaqe veranda 9.16 m².
• Sipërfaqe totale 94.09 m².

• Pozicionohet në katin 4 banim, të një kompleksi të ri banimi të mirëadministruar me oborr të brendshëm dhe hapësira të gjelbëruara.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.
• Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Ne faze ndertimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Sauk i Vjetër
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact