SHESIM APARTAMENT 2+1 PRANE LIQENIT TE THATE!

 • 157.913€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 157.913€

Details

 • Price: 157.913€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Prane Liqenit te Thate disponojme per shitje apartament te tipologjise 2+1.

-Siperfaqe netto 79.39 m2

-Siperfaqe totale 92.89 m2

-Pozicionohet ne katin e 4 (banim) dhe te fundit te objektit

-Orientim Jug-Perendim

-Planimetri e rregullt qe organizohet ne sallon, dy dhoma gjumi, koridor shperndares, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte nje opsion shume i mire per personat qe duan te jetojne larg zhurmes se qytetit. Objekti perfundon ne Dhjetor 2024.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare