SHESIM AMBJENT KOMERCIAL TEK MEDRESEJA

  • 560.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
  • 560.000€

Details

  • Price: 560.000€
  • Size: 282 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Features

Description

Shitet ambjent komercial ne zonen e Medresese

Siperfaqe totale prej 282m2 e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri prane rruges kryesore.
Open Space dhe i pershtatshme per magazina ose sherbime te ndryshme biznesi.
Lartesia e ambjentit eshte 3.1 m

Per me shume informacione, na kontaktoni.

  • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
  • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact